Navigační menu

Přeskočit navigaci

Vyhledávání

Služby


Elektro

Vyvíjíme zcela nové řešení v oblasti slaboproudu a obnovitelných zdrojů energie. Věříme, že naše invence a dobré nápady přinesou nová řešení. Rádi bychom přetavili naše nápady a realizace z oblasti vývoje do komerčně dostupných produktů a řešení.

Ve vývoji našich nových řešení nám velmi vstřícně pomáhá EVROPSKÁ UNIE Evropský fond pro regionální rozvoj poskytnutím finanční podpory, Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR v rámci Operačního programu OP PIK, kde jsme obdrželi inovační voucher na vývoj prototypu Inteligentního regulátoru 12V s krytím ve výši 75% způsobilých výdajů projektu. S vývojem nám odborně pomáhají Laboratoře pro vývoj a realizaci ČVUT. Cílem této operace je vývoj a výroba funkčního protypu, na kterém si ověříme naše inovativní myšlenky v rámci řešení uložení solární energie a jejího efektivního využití v rámci ostrovního systému s možností vzáleného přístupu do systému.
Více o dotacích a podpoře podnikání MPO zde:

www.mpo.cz/cz/podnikani/dotace-a-podpora-podnikani/oppik-2014-2020/?fbclid=IwAR1gg3G16prNnl6L7ncI30LPpoMaH15h8A1mqRr0_-7u4ZMncj0WciyoTuM

Další informace k vývoji inteligentní regulátoru najde na FB/Solring.

www.facebook.com/solring.eu/